terezanews{Shkurt 9, 2012}   Nje make-up perfekt..

Beauty.Al sot hap dyert e dyqanit Beauty Shop online.

Duke pare se ne tregun shqiptar nuk mund te gjenden thjeshte veshje vertete te vecanta dhe veshje per cdo moshe, ne vecanti moshen e dyte lindi nevoja sebashku me deshiren e madhe per te hapur nje online shop.

Jemi munduar qe te perfshijme veshje dhe produkte te ndryshme te cilat mund ti shtojne stil dhe bukuri aparances tuaj. Ne nuk kerkojme te shtojme asgje qe tashme qarkullon ne cdo cep te vendit tone e qe mund te gjenden shume thjeshte por deshirojme te sjellim gjithmone prane jush gjera te vecanta me cmimet me te mira.

Jemi gjithmone te hapur per cdo koment, kerkese ose sygjerim tuajin, ne sektorin e komenteve me poshte.

Advertisements


Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

et cetera
Këtë e pëlqejnë %d blogues: